Zimní servis VW: Přezuj, nalož, nastartuj

Majitelům vozidel značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy vychází vstříc právě odstartovaná sezonní nabídka u autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

„Vlastně je to velmi jednoduché: Přezuj, nalož, nastartuj… a můžeš se směle vydat například do hor na lyže,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika.

„Přesně podle tohoto motta jsme připravili zimní nabídku pro majitele osobních i užitkových vozů Volkswagen všech věkových kategorií. Starosti s přípravou vozu na zimu ochotně převezmou specialisté v autorizovaných servisech Volkswagen. Zákazníci ušetří čas a díky mnoha zvýhodněním i nemálo peněz. O přínosech profesionálního servisu v podobě spolehlivého a bezpečného provozu ani nemluvě.“

Zimní servis Volkswagen zohledňuje specifické požadavky majitelů zánovních i starších vozů značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy.

Servisní nabídka Volkswagen Service Zima 2019 pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen platí od 1. října do 31. prosince 2019 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

Jan ŠpinarVydáno: 8.říjen 2019, v Servis.
Zdroj: VW, Jan Špinar