Luboš Vlček zdvihl několikrát nad hlavu importérský pohár pro vítěze

Vlček: prodeje Škody rostou už 25 měsíců

U prodejců Škody pokračoval trend meziročních měsíčních nárůstů i v listopadu. Značka zaregistrovala v Česku 6.375 nových osobních automobilů. Výsledky kometuje šéf importu Luboš Vlček.

Oproti loňskému předposlednímu měsíci v roce ŠKODA letos prodala o 1.258 nových vozů více. Mladoboleslavská automobilka vykazuje meziroční nárůsty na českém trhu již 25 měsíců bez přerušení. Již během října překonala ŠKODA AUTO svůj celoroční výkon z roku 2014, a kompletní listopadový výsledek tak tvoří ve srovnání s loňskými kumulovanými registracemi za jedenáct měsíců výrazný nárůst.

V období leden až listopad 2015 si nový vůz značky ŠKODA na našem trhu pořídilo celkem 68.164 – ve srovnání se stejným obdobím loňského roku tak bylo prodáno o 14.725 vozů více.

„Jsem velmi rád, že ani s blížícím se koncem roku neopadá zájem českých zákazníků o vozy značky ŠKODA a děkuji celému týmu a všem partnerům značky, že svou neutuchající aktivitou přispívají k výraznému a hlavně dlouhodobému růstu na našem domácím trhu,“ říká k listopadovým výsledkům Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika.

Škodovce pomáhaly velké tendry pro polici a veřejnou správu

Škodovce pomáhaly velké tendry pro polici a veřejnou správuVydáno: 4.prosinec 2015, v Dovozci, Registrace, Statistika, Výsledky.
Zdroj: Škoda Auto, FOTO: archiv