Luboš Vlček

Vlček: prodeje Škody rostou už 24 měsíců

Škodovka letos v říjnu registrovala v Česku  6 865 nových osobních automobilů, což znamená nárůst oproti minulému říjnu o 1 300 vozů.  Výsledky komentuje šéf importu Luboš Vlček.

Tržní podí Škodyl vzrostl o tři celé a šest desetin procentního bodu na hodnotu 34,9 %. Po započtení říjnových výsledků do kumulovaných prodejů od začátku letošního roku si může ŠKODA AUTO připsat další cennou trofej. Za prvních deset měsíců od začátku letošního roku totiž prodala na našem trhu celkem 61 789 nových vozů, což je nejen o 13 467 více než ve shodném období loňského roku, ale je to zároveň i o 3 698 vozů více než za celý loňský rok. ŠKODA tedy svůj loňský výkon (58.091 ks) s rezervou překonala již během letošního října!

„Překonat loňský celoroční výsledek o dva měsíce dříve je úctyhodný výkon, za který patří můj velký obdiv celé prodejní síti, kolegům v rámci prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika a stejně tak velký dík směřuji i ke všem našim zákazníkům, kteří vložili svou důvěru do automobilů značky ŠKODA,“ komentuje říjnové výsledky Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika.

“Přesně před dvěma lety, v říjnu 2013, zahájila ŠKODA AUTO na českém trhu výrazný nárůst nově registrovaných vozů – po dobu dvaceti čtyř měsíců vykazuje bez jediného přerušení každý měsíc meziroční nárůsty v registracích nových osobních automobilů na tuzemském trhu. Letošní říjnový výsledek je toho dalším důkazem,” uzavřel Vlček.

Luboš Vlček hovořil o letošních plánech na červencové konferenci Škody Auto v Praze

Luboš Vlček hovořil o letošních plánech na červencové konferenci Škody Auto v PrazeVydáno: 5.listopad 2015, v Dovozci, Registrace, Statistika.
Zdroj: Škoda Auto, FOTO: archiv