Vostrikov na pozici Associate Director v Patrii

Vladimír Vostrikov od května působí jako Associate Director v Patria Corporate Finance. Ve své nové funkci bude zodpovědný za exekuci projektů pro domácí a zahraniční klienty v oblasti fúzí, akvizic, divestic a také ocenění.

Vladimír má více než 10 let zkušeností, primárně v oblasti firemních financí, ale také na kapitálovém trhu a ve firemním řízení.

Před příchodem do Patria Corporate Finance pracoval pro Erste Group, kde měl na starosti projekty v rámci dluhových kapitálových trhů (se zaměřením na státy a státní organizace) a podílel se například na úpisu dluhopisů pro Mezinárodní Investiční Banku v Rumunsku nebo odkupu dluhopisů na Slovensku. Předtím pracoval pro Sberbank, kde měl na starosti lokální projekty akvizičního financování pro Ruské konglomeráty. Dříve zastával řídicí funkci v technologickém startupu a také pracoval pro Citibank, kde měl na starosti dceřiné společnosti nadnárodních korporací.

Vladimír získal postgraduální diplom na Leicesterské univerzitě v oboru finance. Aktivně se zajímá o investice, také se věnuje golfu a vzpíraní.Vydáno: 26.květen 2017, v Dodavatelé, Personálie.
Zdroj: Lenka Vosátková, ČSOB