TUkas Group was represented by Jiří Tůma

TUkas otevřel v Modřanech autosalon Kia

Nový showroom postavený podle globálního designového konceptu Kia Red Cube otevřel 30. března majitel TUkasu Jiří Tůma. Vůbec první stylové dealerství Red Cube v hlavním městě a třetí v České republice je již sedmé pražské dealerství Kia a nachází se v Praha 4 Modřanech.

Slavnostního otevření a oficiálního zahájení prodeje a servisu se za společnost KIA MOTORS CZECH zúčastnil prezident Jong Kook Lee a Manažer rozvoje dealerské sítě Roman Kalina. Zaskupinu TUkas byl přítomen zakladatel a majitel Jiří Tůma a generální ředitel Petr Lehký. Moderátorem a tváří akce byl známý herec, tanečník a motoristický nadšenec Jan Révai.

„Jsme velice rádi, že hlavní město Praha má své první dealerství v konceptu Red Cube. Zákazníci se s tímto moderním designem Kia mohou setkat mimo jiné v Brně a také Jihlavě,“ říká Jong Kook Lee prezident, KIA MOTORS CZECH a dodává:

„Nový standard autosalonů Kia je zásadním přínosem v budování image automobilky v České republice, který tak navazuje na celosvětovou identitu značky. Do budoucna plánujeme otevření nových dealerství v tomto stylovém designu, neb naším přáním je, aby zákazníci vnímali výjimečnost a rozmanitost značky Kia v jejich domácím prostředí.“

Kia Tukas Modřany Tůma Lee

„Jsme hrdí na to, že se nám podařilo rozšířit portfolio skupiny o tak renomovanou a kvalitní automobilovou značku, která má u nás stále větší oblibu,“ říká Jiří Tůma, jeden ze zakladatelů a majitelů skupiny TUkas. „Našim zákazníkům máme určitě co nabídnout a věřím, že se nám podaří nastavit nové standardy kvality poskytovaných služeb, ať už jde o náš rodinný přístup nebo silné zázemí skupiny.“

Nový autosalon značky Kia v TUkas Auto Adámek byl vybudován v rekordně krátké době a náklady na jeho výstavbu dosáhly řádově desítek milionů korun. Unikátní není jen design, ale také systém vytápění a ochlazování.

V autosalonu byla instalována unikátní technologie iClima skládající se z tepelného čerpadla vzduch – voda na plynový pohon v kombinaci s kapilární sítí, která vzájemnou interakcí umožňuje dosažení dosud unikátních úspor energie a udržování nadstandardní celoroční tepelné pohody a zdravého užívání. Nový autosalon je situován v Praze Modřanech v ulici Povodňová hned vedle tradičního autosalonu TUkas Auto Adámek, kde zůstává i nadále autorizovaný servis dalších značek.

Kia_RedCube_TUkas Auto Adámek_1Vydáno: 30.březen 2017, v Dovozci, ExpressAuto, Investice, Prodejci.
Zdroj: TK TUkas, Erich Handl, Modřany