TUkas otevře největší Renault v Praze

TUkas ČSAO otevřel v Černokostelecké ulici v předpremiéře největší autosalon značek Renault a Dacia v Praze. Na výstavní ploše více než 1.000 m2 má všechny modely značek. Skupina také úspěšně rozjela značku Kia v Modřanech.

Slavnostní otevření architektonicky unikátního autosalonu je plánováno na září letošního roku.

„Finišujeme s posledními detaily a připravujeme se na slavnostní otevření tohoto architektonicky unikátního autosalonu Renault a Dacia, které je plánováno na září letošního roku. Nicméně autosalon je již pár měsíců otevřen v rámci předpremiéry a za TU dobu se nám podařilo získat více než 160 zákaznických objednávek, a to je na začátek velmi pozitivní. Celkově hodnotím první pololetí letošního roku pozitivně, celé skupině TUkas se podařilo přesáhnout 1,6 mld. obratu, což je nárůst 19 % oproti loňskému roku,“ doplňuje Petr Lehký, generální ředitel skupiny TUkas.

Rozjezd značky Kia v TUkas Auto Adámek oslavili předáním jubilejního 100. vozu Kia. Z rukou generálního ředitele skupiny Petra Lehkého si převzal klíče od nového vozu Kia Venga Miloš z Prahy 4 - Libuš.

Rozjezd značky Kia v TUkas Auto Adámek oslavili předáním jubilejního 100. vozu Kia. Z rukou generálního ředitele skupiny Petra Lehkého si převzal klíče od nového vozu Kia Venga Miloš z Prahy 4 – Libuš.Vydáno: 4.září 2017, v ExpressAuto, Investice, Prodejci.
Zdroj: TUkas