TUkas Group přetáhla konkurenci dva finančníky

TUkas Group hlásí změny v top managementu. Přetáhla bývalé manažery Toyoty a České pojišťovny pro své finanční oddělení a leasing.

Novým finančním ředitelem skupiny se stává Martin Zlesák. Na post ředitele TT-Complex nastupuje Zbyněk Müller.

Martin Zlesák nastoupil na pozici Finanční ředitel TUkas Group. V automotive oblasti se pohybuje už od roku 1998, má zkušenosti se značkami Toyota / Lexus a Renault. Posledních deset let byl finančním manažerem společnosti Toyota Motor Czech.

Mezi jeho hlavní úkoly bude patřit zajištění finanční připravenosti skupiny tak, aby dokázala pružně reagovat na vývoj trhu, kroky konkurence a nové příležitosti k růstu. S tím souvisí také upevnění tržní pozice jednotlivých společností skupiny. Martin Zlesák je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho zájmy patří sportovní aktivity v přírodě společně s rodinou, především orientační běh, běžecké lyžování a horské kolo.

Novým ředitelem společnosti TT-Complex spol. s r.o., která se zabývá operativním leasingem a pronájmem vozů, je Zbyněk Müller. Během své profesní kariéry působil v top managementu České pojišťovny, společnosti Toyota Motor Czech a Daimler Chrysler Automotive Bohemia.

Na své nové pozici se bude věnovat definování budoucího obchodního směřování společnosti, upevnění synergií v rámci skupiny TUkas Group, posílení obchodní aktivity a v neposlední řadě přestěhování firmy TT-Complex do vlastních prostor.

Jeho osobním cílem je proklientsky fungující moderní společnost se stabilním portfoliem, pružně reagující na vývoj ekonomického prostředí v ČR. Zbyněk je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje golfu, lyžování a horské cyklistice.

Martin Zlesák

Martin Zlesák

Zbyněk Müller

Zbyněk MüllerVydáno: 15.duben 2016, v Finanční instituce, Leasing, Personálie, Prodejci.
Zdroj: TUkas