TUkas Group chystá další expanzi

Skupina TUkas majitelů bratrů Jiřího a Miroslava Tůmových se v roce 2016 rozroste o další tři značky z TOP 10 nejprodávanějších značek v ČR a to včetně autorizovaných servisů.

O jaké značky půjde společnost neuvedla. Skupinu nyní tvoří pět společností, které nabízejí autorizovaný prodej a servis značek Škoda, Volkswagen, Opel, Volvo a autorizované servisy vozů Audi, Mercedes-Benz, Chevrolet a Ford.

Nabízí také certifikované ojeté vozy Škoda Plus, Das Welt Auto, Volvo Select, nebo Opel Certifikované ojeté vozy.

Tukas_bazar_Das Welt

Do skupiny TUkas Group patří společnosti TUkas, a.s., AUTO-STAIGER CZ a.s., Auto Adámek spol. s r.o. a ČSAO Praha – Černokostelecká a.s.

Její součástí je dále TT-Complex, zabývající se operativním leasingem a dlouhodobým pronájmem vozů. Roční obrat skupiny za rok 2015 dosáhl 2,68 mld. Kč.

TukaS_CNGflotila

Speciální mobilní aplikace

K oslavě 25 let existence si TUkas Group připravila speciální mobilní aplikaci TUkas Group CarApp CZ. Motoristům má usnadnit mimo jiné rychlé objednání do servisu.

„Přes mobilní aplikaci TUkas Group CarApp CZ se objednáte na pár kliknutí na displeji mobilního telefonu,“ říká Petr Lehký, generální ředitel TUkas Group.

„Pokud se náhodou dostanete někde na silnici do problémů, i tady vám aplikace pomůže – snadno a rychle v ní najdete kontakty pro rychlou pomoc na silnici,“ dodává Petr Lehký.

„I přestože slavíme čtvrtstoletí na trhu, jdeme s dobou a snažíme se co nejefektivněji využívat nové technologie, které šetří čas nejen našich zákazníků,“ komentuje zakladatel a spolumajitel TUkas Group Jiří Tůma. Prostřednictvím aplikace budete neustále v obraze o aktuálních nabídkách slev a výhod ze světa TUkas Group. Jako bonus TUkas Group CarApp CZ nabídne i pravidelně aktualizované zajímavosti ze světa automobilů a cestování.

Mobilní aplikace TUkas Group CarApp CZ je od tohoto týdne ke stažení zdarma pro mobilní platformy Apple iOS i Android z příslušných appstorů.

Aplikace bude pravidelně aktualizována, připravují se další doplnění jako objednávka náhradního vozu, půjčovna, pickup servis, nebo třeba pomoc při výkupu vozidla. Do budoucna je v plánu i možnost osobního rozhraní po přihlášení jednotlivých uživatelů.

Tukas_ Screenshot_aplikaceVydáno: 17.květen 2016, v Autobazary, Investice, Prodejci, Software.
Zdroj: TUkas