U Kolína startovala výrobu TPCA

TPCA přijala 200 nových zaměstnanců

Kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) přijala za poslední tři měsíce téměř dvě stovky nových zaměstnanců – nábor bude pokračovat i v dalším roce.

Továrna obnovila nábor zaměstnanců do dělnických pozic v září letošního roku a za tři měsíce přijala 170 nových zaměstnanců do výroby. „Kromě toho jsme přijali dalších deset lidí na pozice specialistů do nevýrobní části továrny,“ upřesňuje manažer oddělení podnikových záležitostí, pod které nábor spadá, Pavel Beneš.

Většina nových zaměstnanců pochází z regionu Kolínska či blízkého okolí a někteří z nich jsou i zaměstnanci, kteří se do TPCA vracejí. „Nově nabízíme uchazečům přijatým přes pracovní agentury rychlejší možnost převedení do kmenového stavu naší automobilky, zjednodušili jsme také proceduru prodlužování kontraktů uzavřených na dobu určitou, vypočítává Pavel Beneš novinky, které do TPCA lákají více uchazečů o zaměstnání.

Nábor bude pokračovat i v příštím roce a měsíčně automobilka zaměstná několik desítek lidí. V TPCA pracují nyní necelé tři tisíce zaměstnanců a průměrný plat v dělnických profesích je 30600 Kč plus další benefity.

TPCA_pásVydáno: 11.prosinec 2015, v Personálie, Výrobci.
Zdroj: TPCA, Marek Hovorka