Tendr na fleet Kofoly vyhrála Business Lease

Výběrové řízení Kofoly na „Full servis operativní leasing“ služebních aut vyhrála Business Lease, která oficiálně předala Kofole poslední vozidlo do jejího vozového parku.

Celkem se jedná o 103 vozů značky Škoda Fabia a Škoda Rapid, které obohatily flotilu jednoho z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů u nás.

Výběrové řízení na vybavení a správu části vozového parku společnosti Kofola trvalo více jak půl roku a o vítězi rozhodovala hodnotící komise složená ze zástupců fleet managementu, nákupu a logistiky.

Business Lease zápolil ve výběrovém řízení s ostatními předními hráči na poli operativního leasingu a vyhrál díky silné strategii, která klade důraz na partnerský přístup a nabídku přesně na míru.

„Naším cílem bylo se co nejvíce přiblížit potřebám společnosti Kofola, a to při zachování jedinečného a individuálního servisu, na kterém si Business Lease zakládá. Věděli jsme, že to nebude jednoduché. Kofola je lídrem ve svém segmentu a získat klienta tohoto typu není nikdy jednoduché. Takových tendrů se účastní ti nejlepší konkurenti, a proto jsme na vítězství náležité pyšní,“ sdělil Managing Director Business Lease Elias Drakopoulos.

Kofole bylo nyní předáno celkem 103 vozů značky Škoda Fabia a Škoda Rapid, jenž budou ve správě týmu brněnské pobočky Business Lease. Smlouvu společnosti uzavřely na dobu neurčitou a nyní jednají společně o dalších krocích.

Business Lease Česká republika

Společnost Business Lease založila svou pobočku v České republice v roce 1996, tedy před 20 lety. Silné místní partnerství se sítí preferovaných dodavatelů umožňuje společnosti Business Lease nabízet celou škálu požadovaných služeb.

Společnost Business Lease je expertem v poskytování kompletního operativního leasingu a řešení mobility jak pro velké společnosti, tak pro malé a střední firmy. Navíc nabízí dovozcům a dealerům zákaznická řešení v oblastech kaptivního leasingu, financování zásob dealera a ostatních finančních produktů a služeb.

Skupina Business Lease Group je dceřinou společností společnosti AutoBinck Holding. Kromě Nizozemí, kde má svou centrálu a mnoho regionálních poboček, je společnost Business Lease vedoucím hráček na trhu v České republice a významným hráčem na trhu v Polsku, na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku.

Společnost pronajímá všechny značky a modely aut při nízkých nákladech (TCO) a je známá poskytováním profesionálních služeb. Celkové smluvní portfolio skupiny Business Lease Group zahrnuje více než 43 000 vozidel ve správě. Péče o zákazníky a servis v oblasti mobility jsou v Business Lease nejvyšší prioritou, protože společnost věří, že auto je jen auto, avšak pouze lidé vytvářejí rozdíl.

 

 

 Vydáno: 3.únor 2016, v Finanční instituce, Leasing, Zakázky.