Tomáš Velek

Prodeje Audi ve světě i v Česku rostou

AUDI AG se v lednu 2016 podařilo zvýšit počet dodaných vozidel na celém světě o 4 procenta v porovnání se stejným obdobím předchozího roku na 143 150 vozů. Registrace v ČR komentuje ředitekl značky Tomáš Velek.

Pozitivně se vyvíjela poptávka v Evropě, kde prodeje vzrostly o 6,5 procenta na 59 900 vozidel. V globálním měřítku byly tahouny růstu značky Audi opět modely SUV. Celkový prodej modelů Audi Q3, Q5 a Q7 byl s 46 350 vozy meziročně o 20,3 procenta vyšší (plné znění textu v originále).

“V lednu vzrostl počet prodaných vozů Audi v České republice o 77 %, z 274 vozů v loňském lednu na 484 vozů letos. Tento prodejní výsledek nás opět posunul mezi deset nejprodávanějších značek na českém trhu,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

„Od dubna loňského roku nabízíme čtyřletou záruku jako součást sériové výbavy u všech našich modelů. Jsme rádi, že se tato skutečnost projevuje nejen ve spokojenosti našich zákazníků, ale i v prodejních číslech značky Audi.“

Nejnovější přírůstek v síti Audi - Auto Jarov Kunratice

Nejnovější přírůstek v síti Audi – Auto Jarov KunraticeVydáno: 11.únor 2016, v Statistika, Výsledky.
Zdroj: Audi