Zbyněk Janeček, Fleet manager Opel C&S, Petr Kudela, jednatel EP Auto a Pavel Šilha, generální ředitel Opel C&S (zleva doprava) při přebírání prvních vozů

Šilha prodal přes 2000 opelů energetikům

Velký fleetový obchod uzavřeli Opel C&S a Energetický a průmyslový holding (EPH). „Na základě dojednaného kontraktu odebere EPH během dvou let přes dva tisíce vozů Opel,“ řekl šéf importu Pavel Šilha.

„Jde o náš nejvýznamnější flotilový případ minimálně za posledních deset let,“ upřesnil ředitel Opelu.

„Opel jsme si vybrali v kategorii osobních a malých užitkových vozů zejména díky komplexnímu řešení, vhodnému modelovému portfoliu a celkově výhodným provozním nákladům,“ říká Petr Kudela, jednatel EP Auto.

V těchto dnech už EPH přebírá první vozy, celkem jich skupina EPH v roce 2015 objednala přes 1000. Jde především o modely Opel Astra a Insignia, menší část pak tvoří dodávky modelů Combo a Zafira Tourer.

EPH

Energetický a průmyslový holding (EPH) je přední středoevropská energetická skupina, působící převážně v České republice, na Slovensku, v Německu, Itálii a Velké Británii. EPH zaměstnává přes 10 tisíc lidí ve více než čtyřech desítkách podniků z oblasti těžby uhlí, výroby tepla a elektřiny z klasických i obnovitelných zdrojů včetně distribuce těchto energií, stejně jako obchodu s elektřinou, plynem, respektive jejich dodávky koncovým zákazníkům a v neposlední řadě ze segmentu plynárenství.Vydáno: 12.říjen 2015, v Dovozci, Fleety, Zakázky.