Šéfredaktorem Digizone.cz bude Brychta

Novým šéfredaktorem serveru DigiZone.cz bude od 1. ledna 2016 Jan Brychta. Střídá Jana Potůčka, který po deseti letech šéfredaktorské křeslo opouští. Ten přešel do agentury Taktiq jako konzultant pro firmu Eset.

Jan Brychta poslední tři roky působil jako redaktor týdeníku Marketing&Media z mediálního domu Economia, dříve jako redaktor týdeníku Strategie i reportér pořadu Občanské judo. Pochlubit se může i zkušenostmi z marketingu a PR z doby svého působení v Českém rozhlase. Je absolventem Vyšší odborné školy publicistiky a sociálních a mediálních studií.

“Co se týče mých plánů s DigiZone, chci hlavně udržet její vysokou kvalitu a odbornou úroveň. MAMu moc děkuji za získané zkušenosti a možnost pracovat v bezvadném kolktivu a inspirujícím prostředí,” říká Jan Brychta, mezi jehož zájmy patří i historie, bojová umění a pokleslé hudební žánry. “Může to vypadat jako paradox, ale skutečně kvalitních novinářů, schopných do hloubky popisovat mediální prostředí, je velmi málo. Jsem proto opravdu rád, že se nám pro DigiZone podařilo najít dalšího z nich.

Po Honzovi Potůčkovi je Jan Brychta zárukou udržení této vysoké laťky,” uvádí Aleš Miklík, ředitel médií společnosti Internet Info, vydavatele DigiZone.cz.Vydáno: 15.prosinec 2015, v Média, Novináři.
Zdroj: MaM