PSA má nový web pro média

Skupina PSA Peugeot Citroën a značky Peugeot, Citroën a DS spouští společné webové stránky určené pro média. Volně přístupné webové stránky mají zjednodušit přístup k různým zprávám skupiny a jejích značek.

Návštěvník webu může přecházet mezi stránkami skupiny a jednotlivých značek a najde zde tiskové zprávy a press-kity, fotografie, videa atd. Jde rovněž o první stránky pro média značky DS.

Tato společná platforma byla navržena tak, aby vyhovovala současným potřebám: uživatelé si tak budou moci načíst tiskové zprávy prostřednictvím rozhraní, které je kompatibilní s mobilními zařízeními.

Kromě mezinárodních stránek, které jsou již nyní k dispozici v anglické a francouzské verzi, má každá ze tří značek svůj vlastní prostor určený pro francouzský tisk. Tyto stránky budou později upraveny pro jednotlivé země, v nichž značky působí.

Seznamy odběratelů tiskových zprávy zůstávají beze změny. Novináři, kteří chtějí dostávat zprávy od skupiny a jejích značek, se mohou zapsat k odběru novinek od značky, u níž nebyli dosud přihlášeni.Vydáno: 22.leden 2016, v Média, Novináři, Výrobci.
Zdroj: Peugeot, Radka Matthey