Ondřej Bank a Rudolf Cejnar

PROFI CREDIT partnerem sjezdaře Banka

Mnohonásobný mistr republiky a Král bílé stopy Ondřej Bank má nového partnera. Šek na 970 000 korun mu o víkendu v Herlíkovicích předal ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar.

„Jsme rádi, že můžeme finančně podpořit tak vynikajícího sportovce jakým Ondřej Bank je. Doufáme, že alespoň takto přispějeme k jeho ještě lepším lyžařským výkonů,“ řekl po předání šeku ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Ondřeje Banka si společnost vybrala nejen kvůli jeho sportovním kvalitám, ale také pro jeho lidské vlastnosti jakými jsou především odvaha, nezlomná vůle a v neposlední řadě i sociální cítění.

„Děkuji společnosti PROFI CREDIT za sponzorský dar, který určitě využiju k tvrdému tréninku. Jsem rád, že existují firmy, které podporují sportovce. Umožňují nám tak jít za svým snem a podávat co nejlepší výkony,“ říká Ondřej Bank.

Úvěrová společnost PROFI CREDIT pomáhá nejen sportovcům. Vloni spustila nový CSR program Dětský úsměv s PROFI CREDIT a pomáhá těm, kteří pomoc nejvíce potřebují. Nejzranitelnější skupinou obyvatelstva jsou sociálně znevýhodněné a hendikepované děti. PROFI CREDIT je hlavním partnerem Českého výboru pro UNICEF a Klubu nemocných cystickou fibrózou. Podporuje již deset let také Dětský domov Markéta nebo malou Rebeku, která trpí nemocí motýlích křídel.Vydáno: 12.leden 2016, v Finanční instituce, Sponzoring.
Zdroj: TZ PROFI CREDIT