Prezident Zeman míří na exkurzi do Zetoru

Prezident Miloš Zeman jede na exkurzi do ZETOR TRACTORS. V rámci svého programu si prohlédne mimo jiné designový koncept ZETOR by Pininfarina, na němž výrobce spolupracoval se slavným italským designérským studiem.

Prezidenta v továrně přivítá vedení společnosti. V jeho doprovodu si Miloš Zeman prohlédne koncept ZETOR by Pininfarina, který ztvárňuje budoucí směřování značky ZETOR. Dalšími body prezidentova zastavení bude návštěva montážní haly a seznámení s procesy modernizace ve výrobě, která je aktuálním cílem společnosti. Ná závěr prezidentovy návštěvy v ZETOR TRACTORS proběhne diskuze se zaměstnanci.

O značce ZETOR

ZETOR, tradiční česká značka zemědělské techniky, existuje na trhu od roku 1946 a působí v řadě států po celém světě. Doposud bylo prodáno více než 1,2 milionu traktorů této značky. Traktory ZETOR svým uživatelům usnadňují práci a spoří energii i finanční prostředky. Díky vlastnímu výrobnímu a vývojovému centru v Brně se traktory neustále inovují.

Traktory podle výrobce nabízí tu nejlepší kombinaci síly a výkonu motoru, jednoduchého účelného provedení a vynikající provozní efektivity. Stroje jsou osazeny jak motory vlastní produkce, tak motory společnosti DEUTZ AG. ZETOR TRACTORS nyní nabízí čtyři modelové řady: MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. V roce 2015 ZETOR TRACTORS představil moderní a atraktivní designový směr nazvaný ZETOR by Pininfarina.

Zetor_PininfarinaVydáno: 26.leden 2016, v Výrobci.
Zdroj: Zetor, AMI