Porsche ČR rozšíří projekt QHERO na 14 škol

Projekt QHERO společnosti Porsche Česká republika na podporu vzdělávání v automobilových školách se po pilotní fázi rozšiřuje na 14 škol v celé České republice. Firma podporuje partnerské školy výukovými pomůckami a školením pedagogů.

Pro studenty a pedagogy je navíc určen motivační program QHERO. Cílem projektu QHERO je zvýšit atraktivitu studia na automobilových školách a zároveň přispět k modernizaci škol i celého procesu výuky s orientací na budoucnost.

„Těší nás, že pilotní fáze našeho projektu QHERO na třech partnerských školách vzbudila v loňském školním roce mezi studenty i pedagogy velký zájem,“ říká Franz Pommer, jednatel společnosti Porsche Česká republika.

„Na základě pozitivních ohlasů rozšiřujeme od nového školního roku projekt QHERO i do dalších míst České republiky, od Ostrova až po Ostravu. Naši specialisté již připravují důkladná technická školení pro dalších cca 200 pedagogů. Pro studenty jsme zajistili praxi v servisech našich obchodních partnerů. Do další fáze vstupuje také motivační program QHERO s atraktivními odměnami pro studenty s výbornými studijními výsledky.“

Franz Pommer, jednatel Porsche ČR, Milan Chylík, ředitel ISŠA Brno, Vratislav Strašil, jednatel Porsche ČR, se symbolickými QR kódy vzdělávacího projektu QHEROVydáno: 15.říjen 2018, v Dovozci, Vzdělání.