Jeden z historicky největších fleetů Peugeotu – Boxery pro Českou poštu

Poštovní fleet zajistil Peugeotu rekordní rok

Rok 2015 bude pro značku Peugeot a její užitkovou řadu rekordní. Za prvních 10 měsíců prodala značka v České republice 2110 lehkých dodávek. Jak je to možné?

V žádném z téměř 20 let působení filiálky Peugeot na českém trhu nebylo takového výsledku dosaženo, a to ani v rámci celoročních prodejů LCV.

Za vším stojí velký fleet. Od roku 2013 dodává Peugeot své užitkové vozy významné státní společnosti zabývající se distribucí pošty v České republice. V současně době probíhá realizace další dodávky, a to 328 vozů Peugeot Boxer.

Už teď je tedy zřejmé, že rok 2015 je pro Peugeot a jeho užitkové vozy rekordní. Tohoto mimořádného úspěchu bylo dosaženo také odběrem 328 vozů Peugeot Boxer největším distributorem pošty v ČR.

Obchodní spolupráce obou společností byla zahájena v roce 2013 tendrem na 400 užitkových vozů, který Peugeot vyhrál. V roce 2014 následovalo další výběrové řízení, kde Peugeot opět uspěl a zajistil si tak dodávky vozů pro roky 2014, 2015 a 2016. Na základě toho byla realizována pro Peugeot historicky největší fleetová objednávka na 470 vozů Boxer a Partner.

Od letošního září jsou klientovi dodávány první z dalších 328 objednaných vozů Peugeot Boxer. Ke konci roku bude tedy ve vozovém parku největšího distributora pošty v ČR a současně nejvýznamnějšího zákazníka společnosti Peugeot ČR používáno celkem 1200 vozů značky Peugeot.

Peugeot dodává stovky aut České poště.

Peugeot dodává stovky aut České poště.Vydáno: 5.listopad 2015, v Dovozci, Fleety, Logistika, LUV, Statistika, Zakázky.
Zdroj: Peugeot, Radka Matthey