Personání změny ve VW Financial Services

Ve Volkswagen Financial Services došlo začátkem února ke dvěma zásadním personálním změnám. Nový manažer se objevil ve fleetovém oddělení, další posílil tým značky Volkswagen.

Martin Čmarada nastoupil na pozici Head of External Sales a posílil oddělení Fleetového prodeje a remarketingu Volkswagen Financial Services. Na pozici Brand Manager pro koncernové značky Volkswagen osobní a užitkové vozy nově působí Jiří Olša.

Martin Čmarada (30 let)

Vykonával funkci Brand Manager pro koncernovou značku Volkswagen osobní a užitkové vozy přes tři roky. Začátkem února nastoupil do oddělení Fleetu na pozici Head of External Sales. Martinova pozice je součástí nových opatření v rámci růstové strategie ve fleetovém obchodu.

Na starosti má především vedení týmu fleetových obchodníků, tvorbu a naplňování obchodní strategie prodeje a koordinaci nového obchodu s dealerskou sítí i fleet odděleními jednotlivých značek. Zároveň se bude podílet na produktovém zlepšování, kalkulačních modelech, PR aktivitách a implementaci mezinárodních projektů koncernu Volkswagen Financial Services.

Martin svůj volný čas věnuje rodině a přátelům, k jeho zálibám patří florbal a běhání. Pravidelně přednáší také na vysokých školách.

Martin Čmarada

Martin Čmarada

Jiří Olša (30 let)

Nahradil začátkem února Martina Čmaradu na pozici Brand Manager pro koncernovou značku Volkswagen osobní a užitkové vozy. Ve Volkswagen Financial Services ale není úplným nováčkem, jelikož působil téměř tři roky jako Area Sales Manager, kde se mimo jiné věnoval strategickému rozvoji regionu v oblasti retailového a fleetového financování.

Na starosti měl také část pražských koncernových obchodníků (např. Auto Jarov, Porsche Praha Prosek, NH Car, Tukas). Nově jako Brand Manager je zodpovědný za nabídku financování značek Volkswagen osobní a užitkové vozy, spolupráci s partnery, zajišťování a řízení zdrojů pro společné aktivity, tvorbu marketingových akcí a přípravu značkové marketingové komunikace. V úzkém kontaktu zůstane i s manažery prodeje.

Jiří svůj volný čas tráví především s rodinou a přáteli, k jeho koníčkům patří sport a četba.

Jiří Olša

Jiří Olša

Volkswagen Financial Services se specializuje na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, DUCATI a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu, pojištění a služeb soukromým osobám, podnikatelům i firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i pro ostatní vozy na trhu.

Volkswagen Financial Services je součástí Volkswagen Financial Services AG, zastoupených v 51 zemích, které disponují portfoliem více než 12,4 milionů smluv a zaměstnávají téměř 13 tisíc pracovníků. Od svého vzniku v roce 1992 je společnost jedničkou na českém trhu ve financování osobních a užitkových vozů a zaujímá rovněž první místo v operativním leasingu.Vydáno: 9.únor 2016, v Finanční instituce, Leasing, Personálie.
Zdroj: VWFS