Šéf dopravní policie ocenil nejlepší PR manažerku SDA

Partneři KMP pogratulovali, na konferenci pořádáné společně s KMN, vítězce ankety PR roku 2017 Radce Matthey (Peugeot). Květiny určené nejlepší mluvčí v rámci Svazu dovozců automobilů předali Radce ředitel dopravní policie ČR Tomáš Lerch, tajemník SDA Josef Pokorný a generální ředitel Europ Assistance Vladimír Fuchs.

Porotci nominovali za rok 2017 do ankety celkem 20 manažerů. Vítězka ankety za rok 2017 získala celkem 14 hlasů a polepšila si z loňské třetí příčky. Čím si získala motoristické novináře? „U Peugeotu jsem se vždy setkal se vystřícností a ochotou,“ napsal jeden z porotců. Jiný si zase cení „skvělou akční spolupráci“.

Gratulaci připojil tajemník SDA Josef Pokorný

Gratulaci připojil tajemník SDA Josef Pokorný

Žurnalisté si na PR sekci u Peugeotu pochvalují také velké množství testovacích aut a tiskových zpráv. Matthey byla podle nich celý rok dostupná a pohotová na telefonu i emailu. „Radka je neskutečně vstřícná a vždy přístupná pomoci v případě nutnosti,“ uzavřel jeden z členů poroty.

S květinou přispěchal generální ředitel Europ Assistance Vladimír Fuchs

S květinou přispěchal generální ředitel Europ Assistance Vladimír FuchsVydáno: 16.duben 2018, v Ankety, Eventy, Novináři, PR.
Zdroj: KMP, Erich Handl