P3 dokončuje logistický park D8

Developer a správce průmyslových nemovitostí P3 slavnostně vztyčil poslední sloup u poslední haly parku P3 Prague D8. Nová budova na míru o velikosti 23 445 m2 je určená pro společnost VF Corporation – největšího nájemce tohoto parku.

VF Corporation, která vlastní prémiové lifestylové maloobchodní značky oblečení, jako jsou VANS, The North Face, Wrangler či Timberland, se do parku P3 Prague D8 nastěhovala v roce 2004 a od té doby je zde jedno z hlavních center evropské distribuční sítě této společnosti.

Společnost P3 letos na jaře předala firmě VF Corporation novou halu o rozloze téměř 40 000 m2, která se zároveň stala největším projektem na míru realizovaným P3 v České republice. Smlouva na další budovu, jejíž dokončení je naplánováno na duben 2016, pak byla uzavřena jen 8 měsíců poté. Po dokončení poslední fáze výstavby přesáhne celková plocha využívaná společností VF Corporation v parku P3 Prague D8 106 000 m2. Potřeba dalších prostor je důsledkem pokračující expanze korporace v celé Evropě.

Průmyslový areál P3 Prague D8 leží severně od Prahy. Díky nové dopravní situaci v metropoli po otevření tunelu Blanka disponuje komfortním spojením do všech částí města a nabízí ještě více než 14 000 m2 průmyslových ploch k pronájmu.

(zleva): Tomáš Míček (P3), Aleš Fiala (VF Corporation), Rostislav Krones (STRABAG a.s.)

(zleva): Tomáš Míček (P3), Aleš Fiala (VF Corporation), Rostislav Krones (STRABAG a.s.)

 Vydáno: 6.listopad 2015, v Investice, Logistika, Sklady.
Zdroj: Crest, Adéla Vaverová