Jevgenij Chmelev

Nový školitel pro Spies Hecker

Novým manažerem oddělení vzdělávání a školení Spies Hecker pro Evropu, Střední východ a Afriku byl jmenován Evgeny Khmelev. Od léta působí na centrále Spies Hecker v německém Kolíně nad Rýnem.

Moderní školicí centrum Spies Hecker svou vybaveností nabízí vynikající prostředí pro vytváření nových strategií školení a realizaci nových nápadů.

Evgeny Khmelev, kvalifikovaný strojní inženýr, působil dříve jako technický specialista společnosti Axalta Refinish Systems ve východní Evropě, kde svými zkušenosti a dovednostmi podporoval lakovny od Kyjeva po Kamčatku. Zná tedy podrobně jak produkty Spies Hecker, tak je plně seznámen s potřebami lakoven. Nyní Khmelev přinesl své know-how a rozsáhlé praktické zkušenosti do Kolína nad Rýnem.

Khmelev společně se svým týmem se kromě školicích aktivit podílí také na vývoji a testování jednotlivých produktů, aplikačních technik, stejně jako na podpoře při zavádění nových produktů na trh v jednotlivých zemích.

„Mým cílem, zde v mezinárodním Školicím centru Spies Hecker, je neustále rozvíjet vzdělávání a reagovat na konkrétní situace v různých zemích, zacílené na individuální požadavky jak trhu, tak jednotlivých lakoven,“ říká Khmelev.

Jeden z jeho prvních projektů je testování nové vzdělávací koncepce Spies Hecker, kterou již brzy na českém trhu představí výhradní distributor, společnost Interaction.

Spies Hecker_Permasolid_Speed_ClearcoatHardener_3250_3251_8800

 Vydáno: 21.září 2015, v Lakovny, Personálie, Servis, Vzdělání.
Zdroj: Interaction, Michaela Dušková