Nový šéf BestDrive pro severní Čechy

ContiTrade Services obsadila uvolněný post ředitele jednoho z osmi regionů společnosti  v Ústeckém a Libereckém kraji. Kdo se posadil do křesla regionálního šéfa?

Pozici obsadil Zdeněk Čziš, který má dlouholeté obchodní i manažerské zkušenosti – začínal jako regionální manažer u společnosti Zepter, dalších 12 let strávil na různých pracovních pozicích ve společnosti Coca-Cola Beverages spol. s.r.o. a do naší společnosti přešel z pozice obchodního ředitele v ústeckém Makro Cash&Carry ČR spol. s r.o.

„BestDrive znám už řadu let, v ústecké přezouval svá auta“, říká Zdeněk Čziš. „Servisní Ústeckém a Libereckém kraji čítá 6 poboček franšízových. všechny které jsem načerpal v uplynulých letech – pobočce jsem léta síť BestDrive v 10 vlastních Věřím, znalosti a že a zkušenosti, využiji ať nejrůznější obchodní nebo BestDrive. Udělám maximum pro to, širokému dařilo rozvíjet obchod – a to jak v už v práci společnosti zákazník pro jako servisů aby se týmu BestDrive celému našemu dále oblasti pneumatik, pneuservisu, ale také autoservisu“, dodává Zdeněk Čziš.Vydáno: 27.leden 2016, v Personálie, Pneu, Pneumatiky.