Tereza Kůželová, tisková mluvčí MetLife

Kůželová střídá v MetLife Baštýřovou

Pojišťovna MetLife přijala novou mluvčí. Tu předchozí zaměstnával ústav pouze šest dnů.

Marketingový a komunikační tým pojišťovny MetLife doplnila coby nová mluvčí Tereza Kůželová. Na starosti bude mít interní a externí komunikaci společnosti včetně sociálních sítí, projektů společenské odpovědnosti (CSR) a pořádání akcí.

Do téže funkce přijala pojišťovna MetLife letos 22. června Violu Baštýřovou, bývalou mluvčí finančně-poradenské společnosti Partners, záhy se s ní ale rozešla. “Po šesti dnech mi byl ukončen pracovní poměr bez udání důvodu. Žádného profesního pochybení si nejsem vědoma,” řekla Médiáři Baštýřová, která v současnosti pracuje jako account directorka PR agentury Adison. Marketingová ředitelka pojišťovny MetLife Iva Musilová, která je současnou nadřízenou Kůželové, tehdy uvedla pro Měšec.cz pouze to, žepojišťovna využila svého práva zrušit pracovní poměr ve zkušební době bez uvedení důvodů.

Kůželová přišla do MetLife z PR agentury Best Communications, kde se necelé dva roky věnovala klientům z oblasti financí, služeb a zábavy. Předtím tři roky působila v AMI Communications, kde pracovala pro MasterCard, Českou pojišťovnu, Raiffeisenbank nebo charitativní projekt Čtení pomáhá.Vydáno: 7.říjen 2015, v Finanční instituce, Personálie, Pojištění, PR.
Zdroj: mediar.cz