Steven Yoon, viceprezident pro zahraniční servisní služby Kia Motors Corp. (vlevo), a Pierre Duhot, generální ředitel Automotive Division Total Lubrifiants (vpravo), během slavnostního oficiálního podpisu dohody o prodloužení spolupráce o dalších pět let.

Kia Motors prodloužila partnerství s Totalem

Kia Motors Corporation a Total Lubrifiants obnovily svoji dohodu o strategickém partnerství. Total bude pro Kia i v příštích pěti letech preferovaným dodavatelem maziv poskytovaných v rámci autopříslušenství pro vozidla značky.

Automobilová maziva Total budou od 1. ledna 2017 doporučovanou a nabízenou značkou zákazníkům Kia v rámci celé servisní sítě zahrnující více než 5500 prodejců přibližně ve 180 zemích světa, kromě trhů západní Evropy.

Prodloužení původní spolupráce, která trvá již od roku 2011, znamená výhody pro všechny majitele i prodejce vozů Kia. V síti prodejců vozů Kia se budou nabízet špičkové motorové oleje Total Quartz, při jejichž vývoji byl zohledněn optimální chod a spolehlivost motorů Kia, včetně příznivých dopadů na spotřebu paliva. Kia a Total budou rovněž připravovat společný marketing servisních programů zaměřených na vyšší ziskovost prodejců Kia, zvýšení loajality zákazníků i jejich spokojenosti.

Obě značky tímto partnerstvím potvrzují společný cíl posilovat své rostoucí zastoupení na globálním trhu a využívat synergie silných stránek v rámci „odborného spojenectví“ při vývoji vysoce kvalitních produktů a služeb v zájmu bezkonkurenční kvality zákaznických služeb Kia.

„Jsme nesmírně potěšeni, že došlo k prodloužení naší celosvětové spolupráce s Kia Motors. Obnova našeho partnerství potvrzuje mimořádné zasazení společnosti Total dlouhodobě pomáhat automobilce Kia Motors na její cestě k celosvětové expanzi a poskytovat pokroková maziva, proslulé odborné zkušenosti Total na poli marketingu a specifické programy v oblasti autopříslušenství pro prodejce i zákazníky Kia,“ komentuje Pierre Duhot, generální ředitel Automotive Division ze společnosti Total Lubrifiants.

Steven Yoon, viceprezident pro zahraniční servisní služby ze společnosti Kia Motors Corp., uvádí: „Společnost Total v uplynulých pěti letech prokázala svůj celosvětový záběr, mimořádnou způsobilost na poli marketingu a vysokou úroveň technologie maziv k naplňování potřeb naší servisní sítě. Total pro nás bude klíčovým partnerem v naší globální strategii na trhu s autopříslušenstvím v zájmu ještě vyšší spokojenosti zákazníků i prodejců Kia.“

Kia logo_fotoVydáno: 5.duben 2016, v Dodavatelé, Oleje, Výrobci.
Zdroj: Kia, Kateřina Jouglíčková