CB Auto hlásí úspěšný rok 2015

Společnost CB Auto i v roce 2015 potvrdila svou pozici největšího dealera osobních a užitkových vozů na jihu Čech. V tomto období prodala celkem 3011 nových a ojetých vozů, což představuje meziroční nárůst o 30 %.

Společnosti se dařilo také v oblasti servisních služeb, kde byl zaznamenán nárůst výnosů o 22 %, a v prodeji náhradních dílů, kde došlo ke zvýšení tržeb o 30 %.

Rok 2015 se nesl jak ve znamení růstu prodaných vozů, tak podstatného rozšíření prostorů a zkvalitnění služeb. Nejviditelnější změnou byla modernizace showroomů ŠKODA, SEAT a MAZDA v Českých Budějovicích. Inovované prodejní a servisní prostory jsou uzpůsobeny interakci se zákazníky a odpovídají nejnovějším standardům těchto značek.

Strategickým cílem společnosti CB Auto pro rok 2016 je pokračování v rozvoji pobočky v Táboře, kde dojde k dvojnásobnému rozšíření servisních prostor a výstavbě showroomů SEAT a KIA.

Společnost CB Auto je oficiálním autorizovaným dealerem šesti značek, a to VOLKSWAGEN, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN Užitkové vozy, MAZDA a KIA. Zároveň v oblasti prodeje ojetých vozů je provozovatelem systémů Das WeltAuto a ŠKODA Plus. V současné době působí společnost CB Auto ve městech České Budějovice, Tábor a Český Krumlov.

CB_Auto_Salon VW 2Vydáno: 18.leden 2016, v Investice, Prodejci, Výsledky.
Zdroj: CB Auto, Lucie Staňková