Jan Révai novou tváří TUkas Group

Ambasadorem TUkas Group se stal Jan Révai – herec, tanečník, moderátor a porotce taneční soutěže StarDance. Automobilovému prodejci propůjčí Révai svůj hlas i tvář a propojí komunikaci jednotlivých společností skupiny.

Hvězda retro filmu Rebelové, dramatu Gangster Ka nebo poslední filmové novinky Filipa Renče, Lídy Baarové se vyučila automechanikem a auta a motorky jsou Révaie velkou životní vášní.

„K automobilům jsem měl vždycky blízko, je to moje srdeční záležitost. Jsem hrdý, že se stávám členem rodiny TUkas Group. Říkal jsem si, že pokud bych se měl stát ambasadorem, tak jedině u značky, se kterou se budu stoprocentně ztotožňovat. Navíc je to ryze česká společnost, která si na českém automobilovém poli vybudovala silné postavení díky kvalitně odvedené práci, a to se cení,“ komentuje novou spolupráci Jan Révai.

„Jan Révai je perfektní volba. Představuje moderního muže s vášní pro automobily a zájmem o kvalitní servis. Myslím, že jsme si nemohli přát lepšího ambasadora,“ dodává marketingový ředitel TUkas Group, Pavel Kunert.

Jan Révai v současnosti brázdí české silnice v zapůjčené Škodě Superb kombi, která patří mezi jednu z vlajkových lodí značek TUkas Group. Jedním z prvních projektů vzešlých z nové spolupráce bude realizace zábavně-edukativních videí s užitečnými radami a tipy pro zákazníky TUkas Group i ostatní automobilové nadšence.

TUkas Group

Působí na českém trhu od roku 1991 a jeho součástí jsou oficiální dealerství a autorizovaný servis značek Škoda, VW a autorizovaný servis Audi a Mercedes-Benz. Do skupiny TUkas Group patří AUTO-STAIGER CZ a.s., který zastupuje značky Opel, Volvo a autorizovaný servis Chevrolet, od letošního roku potom Auto Adámek, autorizovaný servis značek Škoda a Ford a ČSAO Praha – Černokostelecká a.s., autorizovaný prodejce a servis značky Škoda.

TUkas Group je českou rodinnou firmou, její součástí je dále TT-Complex, zabývající se operativním leasingem a dlouhodobým pronájmem vozů. Roční obrat skupiny za rok 2015 dosáhl 2,68 mld. Kč.

Révai_totem ŠkodaVydáno: 2.březen 2016, v Marketing, Prodejci, Sponzoring.
Zdroj: TUkas