Havas PR opouští Wheeler, agentura má nové ředitele

Agenturu Havas PR Prague, která spolupracovala třeba s TPCA nebo Iveco Bus, nově řídí Michal Vlasák a Martin Pavlíček. Nahrazují dosavadní šéfku Kateřinu Wheeler, která po devíti letech v Havas skončila.

“Jsem hrdá na cestu, kterou Havas PR prošla pod mým a Gillesovým vedením. Agenturní tým je tvořen mimořádnými talenty, díky nimž firma může dále růst a sklíze. I proto se mi neodchází snadno,” říká Kateřina Wheeler ke svému odchodu z Havas PR Prague.

Bude nezávislou konzultantkou PR. “Kateřina zásadním způsobem přispěla se svým týmem k transformaci Havas PR ve full-service agenturu, s jádrem činností propojujících media relations, digitální a sociální média. Přejeme Kateřině vše nejlepší v její další kariéře,” vysvětluje generální ředitel Havas Worldwide Prague Gilles Berouard.

Michal Vlasák přišel do Havasu v roce 2007, v roce 2012 se stal zástupcem ředitele. Jeho zkušenosti zahrnují poskytování komunikačních služeb společnostem jako je např. Google, Westinghouse Electric Company či Toyota Peugeot Citroën Automobile. V Havas PR Prague nyní vede tým korporátní komunikace. Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Karlově Univerzitě a příležitostně přednáší o PR na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Martin Pavlíček přestoupil do Havasu na začátku roku 2015 z UPC Česká republika, kde byl ředitelem komunikace. V předchozích deseti letech působil také jako ředitel korporátní komunikace společnosti Unipetrol a jako tiskový mluvčí společnosti ČEZ, v Havasu teď vede tým pro finanční a zdravotnický sektor. Martin získal na University of New York in Prague magisterský titul v oboru PR komunikace a MBA v marketingu. Na své alma mater nadále učí předmět Advanced PR.

“Jsme rádi, že můžeme vést Havas PR v nové éře a stavět na dynamickém růstu, který se nám podařilo v letošním roce nastartovat. Získání rekordního počtu nových klientů, ke kterým patří AXA Assistance, Google, Iveco Bus, HSBC, Sazka, TEVA či Walmark, si vyžádalo další změny,” vysvětluje Pavlíček.

“Martin a Michal tvoří talentovaný a dynamický tým se zkušenostmi jak z agenturní tak korporátní sféry a dobře se doplňují. Dohromady disponují schopnostmi a zkušenostmi, které umožňují maximalizovat dopad PR, sociálních a digitálních médií, a posilovat tak reputace společností a značek našich klientů,” dodává Gilles Berouard.

Kromě povýšení Michala Vlasáka a Martina Pavlíčka do pozice výkonných ředitelů tým povýšili v Havas PR Prague i další lidé. Daniela Chovancová je Account Director pro IT & Telco, Ljuba Kotásková na pozici Social Media Director a Lucie Strnadová do pozice Account Director pro FMCG a eventy.Vydáno: 20.listopad 2015, v Personálie, PR.
Zdroj: MaM