Fořt ukázal zimní pneumatiky v knihovně

Nový General Sales Director české Goodyear Dunlop Tires Zdeněk Fořt uspořádal tento pátek svoji první tiskovku na nové pozici. Představil nové zimní pneumatiky.

„Značka Dunlop pro letošní zimu sází na pneumatiku Wintersport 5. Je to typický výrobek pro jezdce v levém pruhu. Pneumatika je vyladěná na maximum, má větší grip díky většími počtu bloků, nové uspořádání lamel pod úhlem, prohloubení drážek a také klesla její hmotnost. To vše přineslo snížení valivého odporu,“ řekl Fořt s tím, že produkt je určen pro luxusní auta a vozy vyšší třídy.

Nová pětka je k mání v rozměrech 195 – 255 mm, se stranami od 40 – 65 procent a velikostích 15 – 19 palců.

Goodyear Ultragrip Performance

„Značka Goodyear je na rozdíl od Dunlopu určená pro rodinné vozy střední třídy. Náše Ultragrip Performance je nabízena od roku 1971 a nabízí bezpečí, spolehlivost a přilnavost. Letošní verze má také nové hydrodynamické drážky, tvar lamel a indikátor opotřebení pneu. Slibuje excelentní záběr a ovladatelnost,“ doplnil marketér importu Jiří Vodička.

Zdeněk Fořt

Přešel ke Goodyear Dunlop letos v srpnu od Nissanu. Na nové pozici je zodpovědný za strategii, rozvoj společnosti a prodej osobních, nákladních a motocyklových pneumatik na trzích v Česku, Slovensku a Maďarsku.

Zdeněk Fořt

Zdeněk Fořt

 Vydáno: 25.září 2015, v Pneu, Pneumatiky, Tiskovky.
Zdroj: TK Goodyear Dunlop, Praha, Erich Handl