Faber Moto zahajuje novou sezonu

Faber Moto, výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Gilera a Derbi do České republiky, zahajuje novou motocyklovou sezonu jarní nabídkou.

Autorizovaní prodejci připravili pro své zákazníky populární modely Piaggio, Moto Guzzi, Aprilia a Vespa za velmi výhodných podmínek. Faber kromě zve fanoušky Aprilie již v březnu na možnost vyzkoušení třeba legendárního Tuona, které bude na dealerstvích v Praze, Brně i Ostravě k dispozici coby testovací motocykl.

Značka Piaggio vstupuje do nové sezony nabídkou modelů Medley a Beverly za skvělé ceny. Skútr Piaggio Medley 125ie ABS lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Lehký obratný skútr s komfortem a jízdními vlastnostmi strojů vyšší třídy je nyní nabízen za pouhých 79 900 Kč. Piaggio Beverly 300ie S ABS/ASR je skutečnou limuzínou na dvou kolech. Její komfort si mohou fanoušci jízdy v jedné stopě užívat již za 113 900 Kč, tedy s 10% zvýhodněním oproti loňské ceně.

Moto Guzzi V7 III Carbon lo

Pozadu nezůstává ani legendární značka Moto Guzzi, která aktuálně nabízí model V7 Stone českým zákazníkům za nejlepší ceny v Evropě. Tento motocykl lze v rámci akce pořídit již za 199 900 Kč místo loňských 239 900 Kč. Fanoušci stylového cestování v jedné stopě by si neměli nechat ujít ani nový model V7 III Carbon. Limitovaná edice pouhých 1921 motocyklů zaujme svým vzhledem, jemuž dominuje kontrastní kombinace matně černých ploch a vybraných dílů z uhlíkového kompozitu s červenými prvky.

V březnu začíná období výhodných nabídek a propagačních akcí pro zákazníky. Prodejci značky Aprilia zvou širokou veřejnost na akce Aprilia Days, které budou pořádány po celý březen a budou spojeny také s testovacími jízdami. Na motocykly Shiver a Dorsoduro zakoupené v době konání akce získají zákazníci čtyřletou záruku. Čtyřválcové modely Tuono a RSV obdrží jako bonus výfuk Akrapovič zdarma a vybrané modely se zdvihovým objemem 125 cm3 zařízení Quick Shifter pro rychlé řazení vyšších převodových stupňů bez spojky.Vydáno: 9.březen 2018, v Motocykly, Motodealers.