Faber Moto chystá jízdu Aprilií v Orlických horách

Faber Moto, výhradní dovozce strojů Aprilia a Moto Guzzi do České republiky, připravuje na září sraz milovníků motorek Aprilia v Orlických horách. Fandy značky Moto Guzzi zase zve do Itálie.

První z chystaných akcí je  APRILIA WHAT THE FUN RIDE 2019: nejde jen o klasický sraz milovníků motocyklů Aprilia, ale také příležitost k diskuzi se zástupci značky Aprilia, možnost testovacích jízd s vybranými stroji Aprilia a také společnou organizovanou vyjížďku po krásných silnicích Orlických hor. Vše 21. 9. 2019 v Týništi nad Orlicí.

Více info na: http://www.cz.aprilia.com/aprilia-what-the-fun-ride.

Druhou událostí je již tradiční mezinárodní MOTO GUZZI OPEN HOUSE 2019, kde se v italském rodném městě Mandello dle Lario setkávají fandové strojů Moto Guzzi.

„Letošní rekord bezmála 30 000 lidí se očekáváme překonat hlavně díky novince V85TT, na které na Open House dorazí tisíce motorkářů. Od pátku 6. do neděle 8. září se továrna otevře veřejnosti, aby hudbou, prohlídkami fabriky i muzea, testovacími jízdami, rozhovory, závody a také skvělým italským jídlem, pitím a atmosférou pohostila všechny ty, co mají rádi Moto Guzzi a italský styl života. Na akci se můžete přihlásit prostřednictvím autorizovaných dealerů Moto Guzzi v ČR,“ uvedli organizátoři.Vydáno: 15.srpen 2019, v Eventy, Motocykly, Motodealers.
Zdroj: Faber Moto, Libor Hlisnikovský