E.ON odprodává flotilu Škoda Octavia CNG

Energetická společnost E.ON nabízí 36 vozů na CNG. Automobily Škoda Octavia G-TEC v modelu Combi lze rezervovat na webových stránkách společnosti.

Společnost E.ON se dohodla s poskytovatelem operativního leasingu LeasePlan a nabízí zánovní automobily s výbavou Elegance, které mají najeto v průměru zhruba 50 000 km a jejichž cena začíná na 380 700 Kč bez DPH.

„V segmentu CNG je obecně nedostatek bazarových vozů, proto jde o jedinečnou šanci získat komfortní ekologický vůz za nízkou cenu,“ říká Petr Hrubý, odborník na CNG ze společnosti E.ON Energie.

Nabídka zánovních automobilů Škoda Octavia G-Tec na stlačený zemní plyn zahrnuje celkem 36 vozů ve stejné výbavě a bílé barvě. Vozy jsou v provozu 18 měsíců, kvůli omezenému počtu je však důležitá jejich rezervace.

„Zájemci mohou jednoduše zažádat o automobily na CNG prostřednictvím online formuláře, kde je nutné uvést také preferenční číslo vozidla,“ objasňuje Hrubý a dodává: „Před prodejem, který se uskuteční v březnu, projdou tato vozidla důkladnou prohlídkou, která zajistí majitelům garanci jejich stavu.“