Národní prezentace nové DS4 se konala v říjnu na pražské francouzské ambasádě

DS spouští reklamní kampaň na řadu 4

Do showroomů přicházejí nová DS 4 a DS 4 Crossback. Značka DS Automobiles reklamní kampaň věnovanou dvěma svým novinkám s nazvanou The DS Writer.

Vozy DS 4 a DS 4 Crossback se několik týdnů po svém představení na frankfurtském autosalonu dostávají i do prodeje, který podpoří reklamní kampaň „The DS Writer“, jež se dnes spouští ve Francii.

Společnost ve spolupráci s agenturou Publicis la Maison připravila k této příležitosti kampaň „The DS Writer“, která je plně v souladu s avantgardním duchem značky a jejím tématem je „Nová DS 4, řidič a nekonečný zdroj inspirace“. Tato především internetová kampaň se opírá o nové médium, které nabízí zcela nový zážitek plný napětí i cestování.

Ztělesněním této kampaně a ambasadorem vozů DS 4 a DS 4 Crossback je Joël Dicker, autor bestselleru „Pravda o případu Harry Queberta“. Ten se vedle nové DS 4 stává hlavním aktérem internetového seriálu natočeného v duchu thrilleru.

Pětidílný seriál vypráví o autorovi, který se ochromen hrůzou z bílé nepopsané stránky rozhodne odjet za volantem nové DS 4, aby našel inspiraci. Cesta plná napětí začíná v Paříži a pokračuje do německého Černého lesa. V průběhu jednotlivých dílů je odkrýván kreativní postup autora, který se chystá napsat novou knížku. Nová DS 4 v tom hraje významnou roli, protože spisovatel během celé cesty využívá novinek, které toto auto nabízí, například funkci Apple CarPlayTM, díky níž si může bezpečně dělat během jízdy poznámky, zaznamenávat si nápady, které mu přijdou na mysl. S těmito nápady se budou moci seznámit jen čtenáři povídky „Pouze pro zasvěcené“.

Joël Dicker totiž během spojení s DS Automobiles pro značku napsal exkluzivní povídku. Každou kapitolu si bude možné přečíst on-line postupně s odvysíláním každého dílu minisérie, ale tištěná verze bude k dispozici pouze těm, kdo přijdou vozy DS 4 a DS 4 Crossback otestovat.Vydáno: 4.listopad 2015, v Marketing, Reklama.
Zdroj: DS, Lenka Martinová