Das WeltAuto rozšiřuje funkce webu

Das WeltAuto, program prodeje prověřených ojetin, uvedl do provozu novou podobu portálu www.dasweltauto.cz, který sdružuje nabídku více než tří tisíc ojetých vozů všech partnerů značky na jednom místě.

„Webové stránky Das WeltAuto patří mezi naše nejdůležitější prodejní nástroje,“ říká Martin Březina, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika.

„Proto jsme věnovali jejich modernizaci náležitou pozornost. Naším cílem bylo zajistit maximální přehlednost a funkčnost stránek, aby se potenciální zákazníci dostali co nejrychleji ke kvalitnímu ojetému automobilu podle svých představ. Vylepšené vyhledávání jsme navíc doplnili novými možnostmi individualizace funkcí. Do struktury webu jsme začlenili také přímé odkazy na webové prezentace našich prodejců, abychom usnadnili navázání kontaktu mezi zákazníky a prodejci.“

Nové internetové stránky Das WeltAuto používají moderní technologie, které přispívají k významnému rozšíření jejich funkčnosti. Modernizovaný vzhled je umocněn responsivním designem, který při prohlížení stránek optimalizuje jejich zobrazování v závislosti na rozlišení a rozměrech displeje. Samozřejmostí je podpora zobrazování na různých druzích přenosných zařízení.

Dle potřeb uživatelů jsou na míru střiženy také vylepšené funkce vyhledávání. Nový web Das WeltAuto nabízí širší možnosti nastavení filtrů, uživatel může nově vyhledávat vozidla i podle jejich vlivu na životní prostředí.

Novinkou je také integrace služby CarLog. Jejím prostřednictvím si uživatelé mohou na základě jedné registrace vytvořit účet na zákaznickém portálu, který umožňuje jednotné přihlašování k webům všech značek zastoupených společností Porsche Česká republika. Uživatel si může v rámci svého účtu mimo jiné spravovat a ukládat oblíbené konfigurace.

 

 Vydáno: 14.březen 2019, v Autobazary, Software.
Zdroj: DasWeltAuto, Zorka Mašková