Das RentAuto sponzoruje Lukáše Bauera

Lukáš Bauer, český reprezentant v běhu na lyžích a člen Team Pioneer Investments – CRAFT, převzal od originální půjčovny Das RentAuto klíčky od nového modelu Transporter T6, který usnadní celému týmu absolvování náročné zimní sezony.

Volkswagen Užitkové vozy tímto partnerstvím posiluje svou dlouholetou podporu českého běžeckého lyžování. „Mám velkou radost, že můžeme prostřednictvím naší originální autopůjčovny Das RentAuto podpořit Lukáše Bauera a jeho tým v letošní sezoně,“ říká Jan Procházka, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

„Koncept půjčovny Das RentAuto je jako stvořený pro potřeby sportovních klubů a týmů, hledajících spolehlivý, prostorný a praktický automobil na cestování po závodech. Das RentAuto mohou ovšem využít také diváci, kteří si z našeho rozmanitého portfolia snadno vyberou ideální vůz na dovolenou s celou rodinou nebo přáteli.“

Lukáš Bauer pro svůj tým Pioneer Investments – CRAFT převzal od půjčovny Das RentAuto zcela nový Transporter T6, na němž oceňuje výjimečnou kombinaci velkého a variabilního vnitřního prostoru s jízdními vlastnostmi, které se vyrovnají kvalitním osobním vozům. „Do Transporteru hravě naložíme veškeré naše lyžařské vybavení a díky skvělému komfortu dojedeme do cíle v horách, kde pro nás vlastně všechno teprve začíná, v nejlepší formě a kondici,“ říká Lukáš Bauer.

Tým Lukáše Bauera, Pioneer Investments – CRAFT, se účastní českých i mezinárodních vytrvalostních závodů v běhu na lyžích, z nichž mnohé jsou podporovány značkou Volkswagen Užitkové vozy v roli partnera (např. SkiTour) nebo sponzora televizního přenosu. Členem týmu Lukáše Bauera se mohou stát i amatérští běžkaři. Elitní část týmu je zaměřena na legendární lyžařské maratony zařazené do prestižní série SkiClassics. Více informací o týmu Pioneer Investments – CRAFT naleznete na adrese www.teampioneerinvestments.com.

Bauer_Lukáš

Volkswagen Užitkové vozy spustil Das RentAuto, projekt originální půjčovny užitkových vozů Volkswagen, v polovině loňského roku jako jedinečnou službu pro české zákazníky ze soukromé i podnikatelské sféry, kteří potřebují vyřešit mobilitu ve výjimečných životních situacích, ať se jedná o svatbu, stěhování, dovolenou, sportovní aktivity nebo sezonní výkony poptávky u podnikatelů.

Komfortní, bezpečné a spolehlivé řešení krátkodobé mobility s vysokými nároky na užitné vlastnosti je k dispozici u dvaceti prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy po celé České republice. Nabídka programu Das RentAuto bude vzhledem k vysoké poptávce zákazníků postupně rozšiřována. Zákazník může svůj vůz bezpečně zaparkovat u prodejce a odjet na jeden den až třicet dní v jednom z 80 nabízených užitkových vozů Volkswagen Transporter, Caravelle a Crafter.Vydáno: 20.leden 2016, v Dovozci, Sponzoring.
Zdroj: VW