Dachser umí posílat zásilky do Miami

Logistický provider DACHSER rozšiřuje svoji nabídku pro letecké přepravy. Od nynějška nabízí napojení Latinské Ameriky na svoji globální síť, a to přes gateway v Miami na Floridě.

Nový koncept tzv. gateway v Miami umožňuje společnosti DACHSER konsolidovat letecké zásilky z Evropy, Asie a Severní Ameriky a nabízí odtud pravidelné linky na všechna velká letiště v Argentině, Brazílii, Čile, Kolumbii, Mexiku a Peru.

„Touto službou optimalizujeme propojení naší celosvětové letecké a námořní logistiky. Nový koncept nám umožňuje nabízet našim zákazníkům větší kapacity za konkurenční ceny a reagovat na jejich rostoucí požadavky s ještě větší flexibilitou,“ říká Guido Gries, Managing Director Air & Sea Logistics v Americe. „Kromě toho, díky naší kontrole leteckých zásilek v překládkových centrech, jsme schopni zajistit i vysokou kvalitu přeprav.“

DACHSER nabízí vedle služeb samotné letecké nebo námořní přepravy přes svoji leteckou bránu v Miami také inovativní kombinaci leteckých a námořních přeprav, a to v obou směrech.

Miami hraje jako globální logistický hub stále významnější roli v mezinárodním obchodě. Letiště Miami International Airport je nejdůležitější bod pro spojení s Karibikem a Latinskou Amerikou a v minulých letech se vyznačovalo kontinuálním růstem objemu leteckých přeprav. Podle údajů letiště je Miami International Airport (s objemem 1,9 milionů tun přepravených leteckých zásilek do celého světa v roce 2014) největším letištěm v USA v oblasti carga a na 9. místě v celosvětovém porovnání. Kromě toho nabízí Miami nejvíce letů do Latinské Ameriky. Přibližně 80 procent všech leteckých přeprav je určeno pro jižní část tohoto kontinentu.

Dachser_Azkar_Barcelona_4

 

 Vydáno: 23.listopad 2015, v Logistika, Sklady.
Zdroj: Crest