CTP nakoupila výrobní haly na Slovensku

Developerská společnost CTP dokončila koupi významného portfolia slovenských komerčních nemovitostí z oblasti automobilového průmyslu a logistiky. Jde o lokality u Trnavy a Nitry.

Kupované portfolio zahrnuje tři skupiny nemovitostí. Za prvé jde o 62 000 metrů čtverečních logistických a výrobních hal v Trnavě vedle výrobního závodu PSA Peugeot Citroën, včetně pozemku o rozloze 35 000 metrů čtverečních pro další výstavbu.

Další nemovitostí pak je zařízení na výrobu automobilových součástek na ploše 15 000 metrů čtverečních v Nitře v blízkosti místa budoucího závodu Jaguar Land Rover. Součástí je i pozemek o rozloze 40 000 metrů čtverečních pro další zástavbu.

Třetí nemovitostí, kterou CTP na Slovensku získalo, je kancelářská budova Westend Tower o rozloze 8500 metrů čtverečních v Bratislavě. Na financování obchodu se spolu podílela Tatra banka, člen Raiffeisen Bank International.

„Úspěšné uzavření tohoto obchodu podporuje naši dlouhodobou strategii usilovat o regionální dominanci prostřednictvím akvizic i organického růstu. Nedávno jsme posílili svůj tým zaměřený na fúze a akvizice a mám radost, že tato práce přináší výsledky,” uvádí Remon Vos, generální ředitel CTP.

CTPark_Ostrava_BremboVydáno: 9.prosinec 2015, v Investice, Logistika, Sklady.
Zdroj: Logistika