Continental najal nové manažery pro Evropu

Německý Continental provedl reorganizaci obchodní jednotky pneumatik pro nákladní automobily. Spolu s funkcí obchodního ředitele sekce zřídil výrobce samostatnou funkci pro koordinaci obchodních aktivit v oblasti EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Do nové funkce byl jmenován Barry Guildford, který u společnosti Continental pracuje od roku 2001. Svou kariéru zde zahájil v pobočce ve Velké Británii. Od poloviny roku 2012 pracoval Barry v sídle společnosti Continental v Hanoveru jako marketingový ředitel sekce pneumatik pro nákladní automobily pro oblast EMEA.

Novým marketingovým ředitelem pro oblast EMEA byl jmenován Daniel Gainza. Daniel se narodil ve Španělsku a u společnosti Continental začal pracovat v roce 1998. Do svého jmenování pracoval v italské pobočce společnosti Continental jako obchodní ředitel a byl zodpovědný za sektor pneumatik pro užitková vozidla.

Novým ředitelem sekce pro protektorování se stal Ralf Benack. Ralf dříve pracoval jako marketingový a obchodní ředitel sekce pneumatik pro nákladní automobily pro oblast APAC (Asie a Tichomoří). Nahradil Christiana Sasse, který tuto funkci zastával od roku 2009. Ten se rozhodl čerpat v roce 2016 roční studijní volno.

Barry Guildford, Daniel Gainza a Ralf Benack budou při zastávání svých nových funkcí přímými podřízenými Constantina Batsche, který je ředitelem obchodní jednotky pneumatik pro nákladní automobily pro oblast EMEA.

Herbert Mensching, který byl marketingovým a obchodním ředitelem sekce pneumatik pro nákladní automobily pro oblast EMEA od roku 1999, bude zodpovědný za řízení strategických projektů. Jeho přímým nadřízeným při vykonávání této funkce bude nadále Constantin Batsch.

Barry Guildford, obchodní ředitel sekce pneumatik pro nákladní automobily pro oblast EMEA

Barry Guildford, obchodní ředitel sekce pneumatik pro nákladní automobily pro oblast EMEA

 Vydáno: 1.únor 2016, v Personálie, Pneu, Pneumatiky.
Zdroj: Continental, Michal Bartoš