Tisková konference 2. února 2016 v Praze

Brno chystá na březen největší Motosalon v historii

Organizátoři Motosalonu 2016, který se uskuteční 3. -6. března na výstavišti v Brně, seznámili novináře 2. února na tiskovce v pražském Autoklubu s programem letošního ročníku.

Motosalon pořádají tradičně Veletrhy Brno s podporou motosekce SDA. „První motorkářská výstava v Česku se konala v roce 1995 a od té doby jsme, na rozdíl od automobilů, tuto tradici udrželi,“ zahájil konferenci šéf sekce Vladimír Přibyl.

S jarním veletrhem pak seznámil přítomné manažer výstavy Miloň Melčák: „Poprvé budou letos k vidění všechny významné motocyklové značky včetně velké japonské čtyřky a italských motorek Ducatti či Benelli. Celkem se v Brně předvede 230 značek z oborů motorek, oblečení či motocyklového příslušenství. Půjde o historicky největší Motosalon, který se v Česku kdy konal,“ uvedl Melčák. Přislíbil také bohatý doprovodný program, který bude zahrnovat večírek s vyhlášením výsledků ankety Motocykl roku 2016.

Anketu Motocykl roku představili stejně jako loni (foto z roku 2015) i letos Filip Tichý, Vladimír Přibyl a Miloň Mlčák

Anketu Motocykl roku představili stejně jako loni (foto z roku 2015) i letos Filip Tichý, Vladimír Přibyl a Miloň MlčákVydáno: 2.únor 2016, v Tiskovky, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: TK Veletrhy Brno, Erich Handl