Bridgestone opět sponzoruje alpské lyžování

Bridgestone, největší výrobce pneumatik na světě, zahajuje pátou sezonu sponzorství Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup), které je součástí aktivit na zvyšování bezpečnosti silničního provozu v zimě.

Bridgestone je připraven na novou lyžařskou sezonu, která začala 24. října prvními závody Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup). Bridgestone bude v rámci podpory řady prémiových zimních pneumatik Blizzak sponzorovat v letošní sezoně 2015/2016 ne méně než 38 podniků Světového poháru v sedmi zemích.

Hlavní sponzor

Diváci v místě konání závodů i miliony televizních diváků po celé Evropě spatří loga značky Bridgestone v prostoru startu, na brankových vlajkách, dresech sportovců a tabulích podél trati a v prostoru cíle. V místech konání vybraných závodů bude rovněž postaven speciální propagační stánek Bridgestone. Chybět nebude ani proslulá socha sjezdaře vyrobená výhradně z použitých pneumatik, která symbolizuje pokračující podporu tohoto sportu od značky Bridgestone.

Bridgestone_BORMIO_lyžováníVydáno: 2.listopad 2015, v Dodavatelé, Marketing, Pneu, Pneumatiky, Sponzoring.
Zdroj: Bridgestone, Zorka Mašková