Bageterie Boulevard hostila 10. franchisový večer

V prostorách Bageterie Boulevard na Národní třídě proběhl 10. franchisový večer, který se nesl v duchu povídání s představiteli českého gurmánského konceptu s francouzským názvem.

Franchisový večer byl určený nejen pro členy Asociace franchisingu (ČAF), ale pro všechny, kteří se zajímají o tento koncept.

Uvítání se zhostil Jiří Krajča, projektový manažer ČAF, přivítal četné účastníky z řad franchisorů a franchisantů, kteří se sešli v počtu více než 30 účastníků, a poděkoval Veronice Plašilové, franchisové manažerce, za záštitu akce.

Moderace se tentokrát ujal Šimon Mastný, z franchisového konceptu TAB, který zpovídal pana Tomáše Janebu, ředitele, a pana Václava Bečváře, franšízového partnera Bageterie Boulevard.

Jaká je historie celého konceptu a proč právě BB se dozvěděli všichni, kteří se zúčastnili. Velice zajímavý byl skoro závěr diskuze, kdy pan Janeba s panem Bečvářem diskutovali s potenciálními zájemci o franchisu Bageterie Boulevard, na téma vztahů franchisor – franchisant, byly projednávány pozitivní i negativní aspekty franchisového vztahu a možné způsoby řešení, což účastníkům přineslo zajisté velký užitek.

Druhá část večera pokračovala volnou diskuzí mezi jednotlivými účastníky, ať již se zástupci BB, tak i mezi jednotlivými účastníky večera. Leckdo litoval, že si nevyhradil více času, neboť večer s franchisanty byl poutavý. Že se v našem prostředí těší franchising velké oblibě dokazují i další velmi úspěšné koncepty, které mají v Čechách tradici více než deset let, takovými jsou například realitní síť CENTURY 21 nebo síť dietetických poraden Naturhouse.

Akce proběhla jako doprovodná v rámci Týdne podnikání ELAI. Nejbližší akcí České asociace franchisingu je Vánoční setkání členů Asociace, které proběhne 18. prosince 2018 v barokním koncertním sále Břevnovského kláštera.Vydáno: 6.prosinec 2018, v Eventy, Finanční instituce.
Zdroj: ČAF