AutoSAP se blýskl na strojírenském veletrhu

Již několik let se v ČR nepořádají mezinárodní automobilové výstavy. Proto se některé členské firmy AutoSAP prezentpvaly na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) Brno 2015.

Mohli jsme spatřit např. stánky společností 100 % Rework, Porsche Engineering, ČVUT Praha nebo prezentaci nové Škody Superb.

“Naše firmy byly také aktivní na mnoha odborných konferencích v rámci MSV. Další příspěvky AutoSAP Roku průmyslu a technického vzdělávání AutoSAP se aktivně podílel na kvízu členských asociací SP ČR pro studenty na MSV Brno 2015,” informuje sdružení.

Soutěžící museli odpovědět na několik odborných technických otázek. Správné o dpovědi se mohli dozvědět na příslušných stáncích. Stánek AutoSAP byl proto neustále v obležení mladých lidí, kteří tam získali nejen odpověď na „automobilovou“ otázku, ale také mnoho informací o AutoSAP. 10 respondentů bylo odměněno hodnotnou elektronikou – tablety, kamerami, chytrými telefony a power bankami:

Motivací k zájmu o techniku pro nejmenší děti byla stavebnice Kit4Kid Moravskoslezského automobilového klastru.Vydáno: 29.září 2015, v Výrobci, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: AutoSAP Info