Auto Palace prodal nejvíce Mitsubishi od roku 2007

Auto Palace Spořilov se za letošních 11 měsíců podařilo překonat rekordní prodejní výsledek značky Mitsubishi z roku 2007. Do listopadu tohoto roku jich prodal dealer číslo jedna v České republice a na Slovensku celkově 305.

Auto Palace v roce 2007 prodal prostřednictvím svého pražského dealerství celkem 274 a zabezpečil si tak prvenství v prodejích, které se v dalších letech nepodařilo nikomu překonat. Až v letošním roce se podařilo dealerovi tento rekord zdolat.

„Máme velikou radost, že růst značky Mitsubishi je těsně spojen s úspěchem společnosti Auto Palace. Rekordy jsou od toho, aby se překonávaly, a současný prodejní tým Auto Palace Spořilov prokázal dostatečnou profesionalitu a nasazení a posunul laťku opět o kousek výše,“ pochvaluje si Martin Krob, generální ředitel M Motors CZ (dovozce vozů Mitsubishi do České republiky).

„Rekordu se nám podařilo dosáhnout kombinací nejvýhodnějších cen, kvality zákaznických služeb a nejvyššího počtu skladových vozidel, které v současnosti tvoří kolem 200 vozů k okamžité koupi,“ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace Group. „Náš přínosný vztah s importérem M Motors nám umožňuje dlouhodobě poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality. Je nám potěšením mít v portfoliu právě značku Mitsubishi a klademe si za úkol do budoucna náš prodejní rekord dále překonávat,“ dodává Ralph Howie.

Značka Mitsubishi se z hlediska prodejů v ČR dlouhodobě pohybuje v top dvacítce. Letos jich bylo za uplynulých 11 měsíců prodáno celkem 2 298, což oproti loňsku představuje nárůst o téměř polovinu (45 %), kdy jich bylo v tuzemsku prodáno 1 581.

Významný rok 2007

V roce 2007 otevřela M Motors v Praze na Spořilově své nové sídlo za 100 milionů korun. ”Když jsme značku Mitsubishi v ČR a na Slovensku v roce 2004 přebírali, dali jsme Mitsubishi Motors Europe slib, že pro ni na obou trzích vybudujeme nové reprezentativní budovy. Svůj slib jsme splnili. Od této významné investice si na obou trzích slibujeme zkvalitnění služeb a zvýšení prodejů do příštích let,” uvedl tehdy generální ředitel Auto Palace Group Jindřich Nevrla.

V roce 2007 otevřela Auto Palace nový showroom Mitsubishi v Praze na Spořilově

V roce 2007 otevřela Auto Palace nový showroom Mitsubishi v Praze na SpořilověVydáno: 9.prosinec 2015, v Dovozci, Historie, Prodejci, Výsledky.
Zdroj: Auto Palace, Dana Bratánková