Martin Krob

10 let Automakers: Mitsubishi najala v roce 2007 Kroba a Veličku

Co jsme psali v uplynulých 10 letech? Mitsubishi Motors modifikovala v roce 2007 organizační strukturu. Na pozici General Manager pro Česko a Slovensko nastoupil Martin Krob (36). Ve firmě se objevil také Michal Velička. Kde pracují letos?

K nástupu manažerů tehdy uvedl generální ředitel celé skupiny AUTO PALACE GROUP Jindřich Nevrla následující:

„Organizační změna ve struktuře našich společností je dalším koncepčním krokem, jenž s sebou přinese jednak zjednodušení řízení a také se odrazí ve vyšší míře synergie mezi oběma zeměmi. Touto změnou se všechny procesy spojené s fungováním Mitsubishi na obou trzích stanou operativnější a přímočařejší.“

Krob je stálicí značky

Martin Krob působí v automobilovém průmyslu od ukončení studia na VŠ Dopravy a spojů v Žilině. Do Mitsubishi přišel z vedoucí manažerské pozice u značky Opel. Měl také bohaté zkušenosti i se značkami Chevrolet a Fiat. U Mitsubishi vydržel a značku vede už 9 let.

Velička se vrátil k Toyotě

Na pozici Marketing Manager MMCZ nastoupil na začátku března 2007 Michal Velička (28). K Mitsubishi Motors přišel od značek Toyota a Lexus, kde po tři roky zastával pozici Senior Product Specialist.

MICHAL VELIČKA se později vrátil k Toyotě. Po kariéře na ústředí Toyota Central Europe v Budapešti se v prosinci 2015 vrátil do České republiky a je zodpovědný za marketing a Public Relations značek Toyota a Lexus.

Michal Velička

Michal VeličkaVydáno: 31.prosinec 2015, v Historie, Personálie.
Zdroj: archiv Automakers